Gonca Vuslateri evliliği hakkında ilk kez konuştu: ‘Resmi olarak da aile olmaya hazırız’


Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu ve bir kız bebek beklediğini açıklayan Gonca Vuslateri, şimdilerde anne olmak için gün sayıyor.

Doğum öncesi nikah masasına oturan Vuslateri, nikah sonrası eşi Levent Bey ile ilk fotoğrafını yayınladı.

O paylaşıma şu notu düştü:

“Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim.. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik.
Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu… En çok kadınların, sakın karıştırılmasın kadınların linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu.
Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik.
Parti bitti yani…Sessizce dağılabiliriz.”

Evliliğinden sonra ilk kez Sabah’tan Tuba Kalçık’a konuşan Vuslateri şunları söyledi:

“Hayatımızın en mutlu günlerinden biri. Merakla ve sabırla beklediğimiz bu güzel günlerde ‘aile’ olmaya karar vererek resmi olarak da ‘Biz hazırız’ dedik…”

“Çok mutluyuz. Aile kavramını kendi içimizde yaşıyoruz. Birbirimize olan manevi desteğin artık büyük bir tanığı var. Yaşamımda ilk kez içimdeki çocuk ve Levent’e bakınca ‘Artık hayatıma aldığın bu iki insanla sonsuza kadar bağım var’ dedim…”

“Bu duygunun bir insana, bir kadına verdiği tarifsiz mutluluğu herkes yaşasın dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x