11 yaşındaki öğrencisini istismar eden genç kadın tutuklandı

ABD’de yaşayan ve 2022’de River Crest İlköğretim Okulu’nda çalışmaya başlayan 24 yaşındaki ilkokul öğretmeni Madison Bergmann, düğününe üç aydan az bir süre kala, 11 yaşındaki 5. sınıf öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği iddiasıyla yakalandı.

CBS News Minnesota’nın haberine göre, Bergmann’ın 11 yaşındaki çocuğa taciz iddiası, öğrencinin annesinin oğlunun öğretmenle telefonda konuştuğunu duymasıyla ortaya çıktı.

İddiaya göre kurbanın ebeveynleri ikili arasındaki mesajları buldu ve çocuğun babası daha sonra konuşmaların çıktılarını alarak River Crest İlköğretim Okulu’na baskın yaptı.

Aralarındaki iletişim, Bergmann’ın öğle yemeği sırasında veya okuldan sonra sınıfta birden fazla bir arada oldukları iddia edilen mesajları içeriyordu.

Ayrıca suçlama belgelerinde, kadının kendisine dokunmasından ve birlikte olmaktan ne kadar keyif aldığını çocuğa anlatmakla da suçlandığı belirtiliyor.

İddialara göre polis, çantasının içinde kurbanın adının yazılı olduğu ve birbirlerine olan duygularını anlatan el yazısıyla yazılmış notların yer aldığı bir klasör de buldu.

Mektuplardan birinde Bergmann’ın, “Kuzenlerimden biri 5. sınıfta ve bizim konuştuğumuz gibi bir adamın onunla konuşabileceğini hayal edemiyorum. Özel bir ilişkimiz olduğunu biliyorum ve seni dünyadaki herkesten daha çok seviyorum ama burada yetişkin olarak benim durmam gerekiyor.” dediği ortaya çıktı.

İstismarın ne kadar süredir devam ettiği belli değil ancak Bergmann yetkililere, çocuğun telefon numarasının kendisine aralık ayında annesi tarafından verildiğini, ailesinin çok sevdiği bir öğretmen olduğunu düşündükleri için kış tatiline Afton Alpleri’ne davet edildiğini söyledi.

Bu aynı zamanda uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşıyla nişanlandığı aydı.

Hudson Okul Bölgesi, tutuklanmasıyla aynı gün ebeveynlere, sanık sapığın o zamandan beri idari izne ayrıldığını ve bölge öğrencileri, velileri veya personeliyle iletişim kurmasının yasaklandığını söyledi.

Sosyal medyasına göre Bergmann, tutuklanmasının ardından üç aydan kısa bir süre içinde Temmuz ayında evlenecekti.

Birinci derece çocuklara yönelik cinsel saldırı suçuyla karşı karşıya olan Bergmann, 809 bin TL’lik (25.000 dolar) kefaletle serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x